Co ještě nevíte…

… a co stojí za to vědět, protože jsme na to pyšní

Naši školku navštěvují děti, které již v předškolním věku probouzí svůj talent a prosazují se na republikových nebo dokonce evropských soutěžích.

Hojové začátky

Simon Pešout
Petr Hubáček
Matyáš Fejk
Gabriel Kříž
Oldřich Racek
Dominik Jašek
Jiří Loos
Markus Řepka

A plno dalších sportů

Gabriel Kříž - plavání
Gabriel Kříž - karate
Dominik Krejčí
Matyáš Sklenář
Kateřina Staňková - Krasobruslení
Anna Ptáčková krasobruslení
Tereza Rakovská - Latinskoamerické tance
Eduard Moučka - golf
Jakub Kameník - go-kart
Teo Mazanec - ragby

Naší chloubou je také sportovní minulost paní učitelky Vendy Pokorné, která již ve čtyřech letech začínala se sportovní gymnastikou a postupně se vypracovala přes mistryni republiky v tomto sportu až k titulu vicemistryně světa a Evropy ve sportovním aerobiku. V současné době je trenérkou drobečků, kteří s tímto sportem začínají. Především je ale paní učitelkou našich Komeťáčků a zajišťuje jejich sportovní přípravu, regeneraci a výživu a vedení ke zdravému životnímu stylu vůbec.