Jarní pobyt na horách

S rostoucí zimní únavou, kdy se postupně všichni začínají méně usmívat, jsme ještě v polovině dubna vyrazili na týden relaxovat do půvabného prostředí zasněžených hor. Terapie kyslíkem dokáže totiž vyhnat únavu a opět úsměvy spolehlivě rozzářit. Vzhledem k pokročilému datu se celý program pro děti nesl v duchu probouzení jara. Na rozdíl od lednového pobytu jsme byli přitom zasypáni sněhem, nadšeně dýchali čerstvý vzduch a kochali se nádhernými výhledy. Všechny děti, i ty nejmladší, postupně zvládly sjíždět kopec samostatně obloučky, včetně jízdy na vleku. Přírodní sněhové podmínky byly natolik příznivé, že většina dětí lyžovala na hlavní obří sjezdovce s ukrutně rychlým vlekem. I tentokrát jsme vděčni za skvělou spolupráci s rodiči. Svorně jsme si užili všeho, co pobyt na horách obnáší v plné míře a těšíme se na další společné akce.